10:08 / E Diele, 15 Prill 2018

6 ushtrimet që ju bëjnë të humbni peshë, i kryeni në shtëpi (Video)

Femrat mund t`i kryejnë 6 ushtrime në shtëpi dhe që do t`i ndihmojnë të bien në peshë.

Ato ushtrime do ju bëjnë të digjni kalori dhe të formësoni trupin tuaj, shkruan Indeksonline.

Më poshtë ndiqeni videon: