Ndodheni
Indeksonline / Showbiz
17:14 / E premte, 29 Nëntor 2013
3 Komente
Ledina Çelo fituesja e Këngës Magjike?

Edhe dita e sotme ka mbajtur në prova këngëtarët e natës së dytë të festivalit Kënga Magjike. Nëse kaloje në korridoret e Pallatit të Koncerteve mund të shije këngëtarët e balerinët që bënin prova ose që po prisnin rradhën sa të mbaronin kolegët që të ngjiteshin vetë në skenë. Me pak fjalë një rrëmujë e vërtetë po më rrëmujë është bërë në kokën e këngëtarëve të cilët sic dihet votojnë njëri tjetrin dhe nga këto votime varet edhe pjesmarrja e tyre në finale apo jo.

Zërat që qarkullojnë kanë të bëjnë me kompromise midis këngëtarëve për të votuar. Disa prej atyre që edhe nëse nuk kanë fituar cmim të parë, finalen e kanë patur të sigurt këtë vit edhe këtë e kanë me frikë. Duket se Ledina Celo do të jetë fituesja, të paktën kështu dëgjuam nga zëra që vijnë nga brenda Këngës Magjike edhe pse e prezantoi në javën e fundit të këtij festivali këngën e saj. Pas një kohe të gjatë shkëputjeje Ledina mund të rikthehej vetëm me çmim./Indeksonline/


Kendi i komenteve
 • ola 30.11.2013 / 16:33
  E meriton plotesisht
 • ola 30.11.2013 / 16:31
  E meriton plotesisht
 • TIRANA 30.11.2013 / 12:41
  e meriton Ledina ..Fiton vlera e artit muzikor Je njish..... SI PERHERA
Emri:
Komenti:

 
Sqarim:
Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. Indeksonline mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit Indeksonline.

Ju faleminderit për mirëkuptimin!
 • Të fundit
 • Më të lexuara
 • Më të komentuara
Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

Materialet dhe informacionet mund të kopjohen, të shtypen dhe të përdoren por vetëm pas referimit të qartë të burimit të Portalit Indeksonline, në përputhje me kushtet e përdorimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© 2010-2014 Portali Indeksonline.