14:48 / E Martë, 17 Prill 2018

Aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë (Foto)

Para pak çastesh, në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Indeksonline ua sjellë një foto nga vendi i ngjarjes ku shihen dy  vetura, njëra e tipit Golf II dhe tjetra pikap.