16:41 / E hënë, 19 Qershor 2017

7 gjërat të cilat fatkeqësisht kompanitë e veturave po i zhdukin [Video]

7 gjërat të cilat fatkeqësisht kompanitë e veturave po i zhdukin [Video]

Industria e automobilizmit ka ecur dhe po vazhdon me hapa gjigant gjithnjë e më shumë.

Veturat tanimë veç po shkojnë duke u modernizuar në çdo aspekt, si në pamje të jashtme, të brendshme, performanca dhe sidomos në teknologji të brendshme.

"CarThrottle" sjell 7 gjërat të cilat është e dhimbshme t'i shohim që nuk do të jenë më në veturat e së ardhmes.

Kjo video tregon dhe sqaron 7 prej tyre, si: timonët hidraulik, motorrët me 5 cilindra, spoilerët etj. /Indeksonline/

Lexo të tjera