12:15 / E mërkurë, 11 Janar 2017

A është 'raketë' apo BMW M5 ?!

A është 'raketë' apo BMW M5 ?!

Makinat gjermane BMW përpos që ofrojnë komoditet,rehati dhe luks të madh, ato posedojnë edhe performanca mahnitëse në rrugë.

Kur jemi tek performancat, një video që po qarkullon në rrjetet sociale po i lë gojëhapur të gjith fansat e makinave, ku shihet një modeli i makinës BMW M5 V10 me një shpejtësi "plumbi".

Se a është e pajisur makina me ndonjë çip ekstra, apo video është montazhë, siç edhe pretendojnë disa lexues të kësaj video ende nuk dihet. Por një gjë është e sigurt, shpejtësi kaq të madhe të ndonjë makine shihet rrallë. /Indeksonline.net/

Lexo të tjera