11:58 / E diel, 18 Qershor 2017

Jaguar XF, i mundi rivalët gjerman (Foto)

Jaguar XF, i mundi rivalët gjerman (Foto)

Vetura luksoze e ndërtuar nga britanikët mundi konkurrencën nga Mercedes, Audi dhe Skoda në çmimet inauguruese.

Në 10 mijë shofer sa u intervistuan shumica prej tyre pëlqenin Jaguarin.

Ata thanë se vetura e re britaneze është me përshtatshme si një veture familjare, stabile si dhe mjaft ekonomike. /Indeksonline/

 

 

 

Temat:
Lexo të tjera