18:10 / E martë, 10 Janar 2017

Kur makinat e pa pastruara shëndrrohen në punë arti [Foto/Video]

Kur makinat e pa pastruara shëndrrohen në punë arti [Foto/Video]

Ky djalosh i talentuar pluhurin në xhamat e veturave e shëndrron në punë arti.

I njohur me nofkën 'ROB THE ORIGINAL' , 25 vjecari ka vërtetë një talent të madh sic shihet edhe në videon më posht.

Ai në pluhurin e një xhami të veturës, krijon art me figura të artistëve si 2pac,Marilyn Monroe, Adele si dhe shumë fytyra tjera të famshme. /Indeksonline.net/

Lexo të tjera