20:53 / E Hënë, 16 Prill 2018

Bebe Rexha i hap këmbët. Si mund të qëndrojë kështu? (Foto)

Bebe Rexha duke u munduar të tregohet seksi, ndonjëherë edhe po e tepron.

Këngëtarja me famë botërore teksa mbante mbathur një palë çizme tejet të gjata dhe me take të lartë, ka hapur këmbët e saja në një mënyrë mjaft të çuditshme, shkruan Indeksonline.

Ajo me këtë veprim të bën të pyesësh se si mund të qëndrojë në një pozitë të tillë?!

Pos kësaj, Bebe ka treguar edhe gjoksin e saj të madh./Indeksonline/