22:28 / E Diele, 15 Prill 2018

Droni kap “fantazmën” duke kalëruar përmes kështjelles (Video)

Ky është momenti kur një dron kapi “fantazmën” e një kalorësi që kalonte me kalë mbi oborrin e një kështjelle të shekullit të 11-të.

Thomas Arnold, 41 vjeç, u frikësua kur e vuri re këtë gjë që kalonte përmes Kështjellës së Berkeley-it, para se ajo të zhduket në mënyrë serioze pas dhjetë sekondave, transmeton Indeksonline.

Këtë ai e kishte kapur sa ishte duke marrë disa pamje me dron./Indeksonline/

Shikoni dhe ju pamjet: