17:47 / E Hënë, 16 Prill 2018

E lyer këndshëm, Greta Koçi tregon fytyrën e saj të bukur (Foto)

Këngëtarja e njohur Greta Koçi, kohëve të fundit është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një fotografi, e lyer thjeshtë, por që vë në pah fytyrën e saj të këndshme, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Greta Koçi është ndër këngëtaret që jetën private e mbanë vetëm për vete dhe nuk e ndanë me ndjekësit e saj./Indeksonline/

Temat: