07:30 / E hënë, 20 Mars 2017

Mësoni se si ndikon në dietën e juaj, çaji nga uthulla e mollës

Mësoni se si ndikon në dietën e juaj, çaji nga uthulla e mollës

Ky "çaj" në fakt është shumë i shijshëm dhe në mënyrë efikase e pastron trupin dhe organizmin e njeriut.

Uthulla e mollës rregullon nivelin e sheqerit në gjak, ndihmon të humbni në peshë, shton energjinë, e mirë për metabolizëm, akne, tretje, flokët dhe lëkurën.

Përbërësit: 1 gotë ujë të ngrohtë 2 lugë uthull të mollës 2 lugë lëng limoni 1 lugë mjaltë 1 lugë kanellë Speca të bluar pikant Mjafton t'i përzieni të gjithë komponentët dhe lëngu është i gatshëm.

Lexo të tjera