18:21 / E diel, 16 Korrik 2017

Avioni bën ulje të tmerrshme në pistë, shqetëson të gjithë udhëtarët (Video)

Avioni bën ulje të tmerrshme në pistë, shqetëson të gjithë udhëtarët (Video)

Një moment i frikshëm ka ndodhur për udhëtarët e një aeroplani, pasi ai bëri një ulje të tmerrshme pasi u ndikua nga erërat e forta.

Videoja e incizuar një telefon tregon avionin i cili është duke bërë ulje në drejtim të pistës në aeroportin e Leeds Bradfort, West Yorks, transmeton Indekosnline.

Megjithëse ulja ishte nisur mirë, ai gjatë rënies në tokë kishte probleme kështu që rrotat i dështuan dhe ajo përplaset në pistë, duke i përplasur edhe udhëtarët përpara, e duke i frikësuar tej mase./Indeksonline/

 

Lexo të tjera