19:34 / E premte, 21 Prill 2017

Donald Trump si një papagall, do iu bëj të qeshni si asnjëherë më parë (Video)

Donald Trump si një papagall, do iu bëj të qeshni si asnjëherë më parë (Video)

Po flitet se Donald Trump ka disa shprehi interesante gjatë paraqitjes së tij në publik. Fjalët që ai përdor në çdo fjalim të tij janë pothuajse të njëjtat, shkruan Indeksonline.

CNN ka publikuar një video ku Trump shfaqet teksa mban fjalime në vende të ndryshme. Ajo që bie në sy janë shprehjet që ai përdor vazhdimisht: me qindra e qindra...ka mijëra e mijëra... kjo është katastrofë...unë e di, ju e dini dhe të gjithë e dinë... më besoni mua...

Ndiqeni videon e mëposhtme, sigurisht Trump do iu bëj të qeshni./Indeksonline/


Lexo të tjera