11:57 / E enjte, 12 Janar 2017

Duket si telefon, në fakt është një armë e fuqishme (Video)

Duket si telefon, në fakt është një armë e fuqishme (Video)

Duke si një telefon i mençur, por në të vërtetë është një armë, e prodhuar nga një kompani “Ideal Conceal”.

Mund të përdoret në çdo situatë për vetë mbrojtje.

Por tani shqetësimi është ngritur pasi një arme e tille mund të kaloj sistemet e sigurisë në aeroporte dhe te futet në aeroplanët e udhëtarëve./Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera