08:13 / E premte, 17 Shkurt 2017

Horoskopi juaj, 17 shkurt 2017

Horoskopi juaj, 17 shkurt 2017

Dashi 21/3 - 20/4

Do kërkoni perfeksionin sot ju të dashuruarit dhe kur kjo që të mos ju plotësohet do mërziteni pa masë. Beqarët do të kenë takime, por jo lidhje. Buxhetin do e mbani nën kontroll.

Demi 21/4 - 21/5

Do të jeni shumë xhelozë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe kjo mund të krijojë probleme të njëpasnjëshme me të. Beqarët do të marrin disa vendime të rëndësishme. Në planin financiar do t’i rregulloni problemet.

Binjakët 22/5 - 21/6

Ditë pozitive ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do jenë përzgjedhës dhe të paqëndrueshëm. Në planin financiar do jetë dielli ai që do të ndikojë pozitivisht.

Gaforrja 22/6 - 22/7

Kombinimi i yjeve është mjaft i favorshëm sot për lumturinë në çift. Beqarët nuk do e ndryshojnë dot statusin e tyre. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë.

Luani 23/7 - 21/8

Do ndiheni më të lumtur se më parë sot ju të dashuruarit. Beqarët do marrin goxha propozime, por nuk duhet në asnjë mënyrë te nxitohen. jendja e financave ka për të qenë e kënaqshme.

Virgjëresha 22/8 - 23/9

Do e përmirësoni ndjeshëm jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Beqarët duhet të sqarojnë njëherë me veten atë duan të bëjnë, pastaj të veprojnë. Financat do jenë goxha delikate.

Peshorja 24/9 - 23/10

Ditë mjaft e bukur dhe e mbushur me emocione do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët nuk do kenë aspak dëshirë për ta ndryshuar statusin e tyre. Për financat do jetë ditë e kënaqshme.

Akrepi 24/10 - 22/11

Nuk duhet kurrsesi të ndërmerrni rreziqe sot ju që jeni në një lidhje. Beqarët do të jenë të arsyeshëm. Në planin financiar tregohuni sa më të matur. Shpenzimet e panevojshme lërini për më vonë.

Shigjetari 23/11 - 22/12

Jetën tuaj në çift ka rrezik ta pushtojë monotonia sot. Beqarët do fillojnë një histori të bukur dashurie, e cila ka për t’ua ndryshuar jetën përgjithmonë. Buxheti do jetë goxha më i mirë.

Bricjapi 23/12 - 20/1

Ditë e mbushur me bashkëpunim ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët nuk do jenë aspak në humor për të bërë ndryshime. Të ardhurat do përmirësohen.

Ujori 21/1 - 19/2

Ditë harmonike ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do enden sa andej këndej. Në planin financiar do ju duhet më tepër maturi se kurrë.

Peshqit 20/2 - 20/3

Ditë shumë e qetë do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do jenë realistë dhe nuk do bëjnë gjëra të pamenduara. Buxheti nuk do jetë ashtu si keni ëndërruar.

Temat:
Lexo të tjera