18:50 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Hynë për të vjedhur, por pronari i priste me armë në dorë (Video)

Hynë për të vjedhur, por pronari i priste me armë në dorë (Video)

Dy hajdutëve nuk u doli ashtu siç kishin pritur kur hynë për të vjedhur në një dyqan të pajisjeve elektronik në Amerikë.

Siç shihet edhe në video, pronari i dyqanit, në vend që ti bindej urdhrave të hajdutve ai e nxjerr revolen dhe e vret njërin nga ta. /Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera