21:59 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

I dehur përplaset me një njeri me ngjyrë, shikoni çfarë e gjen (Video)

I dehur përplaset me një njeri me ngjyrë, shikoni çfarë e gjen (Video)

Një njeri i dehur mori supë të nxehtë dhe hodhi atë në fytyrën e njërit nga pasagjerët e një treni.

Pasagjerët u tronditën nga kjo rrahje që ndodhi në New York duke bërë kështu që i dehuri Paul Lawson të hidhet jashtë derës, transmeton Indeksonline.

Ai është kapur nga kamerat duke u lëkundur dhe bërtitur në tren dhe duke bërë gjeste të tjera të pakuptueshme.

Në pamje shihet se si Lawson dëgjohet duke pretenduar se ai është një avokat që ka studiuar në NYU.

Përderisa, argumentimi me një njeri me ngjyrë përshkallëzohet, ai detyrohet të dal nga treni- duke u përpjekur disa herë të kthehet përsëri./Indeksonline/


 

Lexo të tjera