23:12 / E diel, 19 Mars 2017

Ka diçka që nuk shkon me këtë 50 vjeçare (Video)

Ka diçka që nuk shkon me këtë 50 vjeçare (Video)

Të pikturosh të brendshmet dhe të dalësh për sheti në mënyrë të tillë, mund të konsiderohet çmenduri.

Por, dicka të tillë me të vërtetë ka bërë Jennifer King, e cila ka pothuajse 50 vjet dhe fiziku i saj është ende në formë, shkruan The Sun.

Pamjet si të tillë u publikuan në gjigantin Youtube, teksa dhe të gjithë shikuesit kanë mbetur të befasuar me format e 50 vjeçares ku bikinit e saj ishin të pikturuara nga vet partneri i saj. 

Për më shumë ja pamjet

Lexo të tjera