18:16 / E premte, 21 Prill 2017

Kreu 57 operacione, shpenzoi 500 mijë dollarë vetëm për tu dukur “perfekt” (Foto)

Kreu 57 operacione, shpenzoi 500 mijë dollarë vetëm për tu dukur “perfekt” (Foto)

Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”. Por thotë se nuk do të ndalet me kaq.

Bëhet fjalë për Rodrigo Alves, 33-vjeçar, i cili madje ka thënë se nuk është ende i kënaqur.

Siç ka thënë ai, ai do të ndryshojë edhe ngjyrën e syve në një operacion shumë të rrezikshëm në Indi.

Bëhet e ditur se ai, ndër tjerash ka kryer edhe injeksione të dhjamit në të pasme, si dhe transplante muskujsh barku.Lexo të tjera