20:05 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Mbesa e Nishanit thyen rrjetin, dalin fotot e reja të modeles tërësisht e zhveshur (Foto)

Mbesa e Nishanit thyen rrjetin, dalin fotot e reja të modeles tërësisht e zhveshur (Foto)

Beniada Nishani, e njohur ndryshe edhe si mbesa e ish-presidentit Nishani, ka theyr sërish rrejtin me fotot e reja nudo.

Ajo ka pozuar për prestigjiozen “GQ Italia” dhe ky set i ri fotografik nuk i lë aspak vend imagjinatës. Beniada pak ditë më parë në një intervistë është shprehur se fotot nudo janë pjesë e profesionit të saj dhe se nuk ka kurrfarë problemi në realizmin e tyre.Lexo të tjera