22:47 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

Nuk do ta besoni, por ky kangur konsiderohet më "seksi" se shumë burra (Foto)

Nuk do ta besoni, por ky kangur konsiderohet më "seksi" se shumë burra (Foto)

Thjesht hidhni një sy në këtë kangur. Nëse kafshët mund të klasifikohet si “seksi”, atëherë me të vërtetë ky kangur do të quhej ashtu.

27 vjeçari nga Freemantle, Perth, u habit nga madhësia e kingurit, transmeton Indeksonline.

“Unë isha duke ecur me qenin tim dhe pamë diçka të madhe që ra në ujë”, tha ai.

Ai shtori: “Ai kishte një trup me të vërtet të madh dhe ishte më i gjatë se unë. Kam parë shumë kangur në jetën time, por kurrë nuk kam parë kangur kaq muskulor përpara- ai me të vërtetë mund të cilësohet sikur “macho” i vërtetë./Indeksonline/


 

Lexo të tjera