20:16 / E mërkurë, 11 Tetor 2017

Nuk përmbahet çifti, seks në mes të parkut (Video 18+)

Nuk përmbahet çifti, seks në mes të parkut (Video 18+)

Një çift u kap duke u bërë seks në një park në Illinois në mes të ditës.

Një grua regjistroi çiftin në ketë veprim dhe e postoi videon në Snapchat me kaptinën 'Merre ketë...’ Mashkulli shihet në video ulur në një stol me gruan e veshur me këmishë blu në prehër të tij me pantallonat e saj të zhveshur.

Shkelja e ligjeve të mirësjelljes publike në Illinois është e dënueshme me një vit burg dhe deri në 2.500 dollarë gjobë./Indeksonline/


Lexo të tjera