14:46 / E enjte, 20 Prill 2017

Pasi motori i aeroplanit mori flakë, ja çfarë bëjnë pasagjerët (Video)

Pasi motori i aeroplanit mori flakë, ja çfarë bëjnë pasagjerët (Video)

Këto pamje të tmerrshme tregojnë momentin kur pasagjerët fillojnë të bërtasin dhe luten pasi avioni i tyre mbushet me tym sepse motori ka marrë flakë në fluturim.

Udhëtarët në panik kishin dëgjuar erën e djegies rreth 20 minuta pas ngritjes kur edhe kishte filluar aeroplani të mbushet me tym.

Avioni mbante 53 pasagjerë, duke përfshirë një foshnje shtatë muajshe, raportojnë mediat angleze.


Lexo të tjera