21:20 / E mërkurë, 20 Shtator 2017

Shqiptarja e bën "horë" burrin: “S’ndalem duke e bërë, por ai s’më kënaq...” (Foto)

Shqiptarja e bën "horë" burrin: “S’ndalem duke e bërë, por ai s’më kënaq...” (Foto)

Duke nisur që nga mesazhet ku i dërgojnë foto nudo njeri-tjetrit e deri tek kamxhikët, burrat e pranojnë se ndonjëherë e kanë të vështirë t’i përballojnë dëshirat seksuale të grave të tyre në dhomën e gjumit. Shqiptarja 31- vjeçare Borina Voko është rrëfyer për psikologen Jenny Francis se ajo rri gjatë gjithë kohës “e ndezur” kur vjen puna tek seksi.

Ajo banon në Londrën Veriore së bashku me bashkëshortin e saj Gëzim Bojën dhe vajzën 2- vjeçare. Borina rrëfehet kështu për psikologen e njohur:

“Kam lindur vajzën para dy vitesh dhe fitova shumë peshë më pas. Punova shumë për të rindërtuar figurën time trupore pasi kryeja më shumë marrëdhënie intime me bashkëshortin tim. Pas 18 muajsh dukesha shkëlqyeshëm dhe tashmë nuk kisha komplekse në dhomën e gjumit. Oreksi im seksual nuk ndalej. Dua të bëj seks çdo ditë dhe dua të provoj gjëra që nuk i kap përjetuar kurrë më parë. Jam shumë më aventuriere se im shoq. Më pëlqen të bëjmë dush së bashku dhe ai të më bëjë masazhe. Ndonjëherë ai nuk ka energji mjaftueshëm të vazhdojmë dhe kështu më duhet mua t’i marr gjërat në kontroll në dhomën e gjumit.

Gëzimi shprehet në lidhje me marrëdhënien e tyre në këtë mënyrë:

“ e dua gruan time dhe ajo është më aktive se unë në shtrat, por ka disa gjëra që nuk mund t’i përballoj dot. Nuk jam i dhënë pas paralojës pasi rri gjithë kohës me fëmijën në shtëpi dhe ajo është në punë. Shpresoj që të mos i mërzitem shpejt./JOQ/Lexo të tjera