10:17 / E diel, 13 Gusht 2017

Të durosh pa qeshur, ky është testi më i vështirë i akademisë policore amerikane (Video)

Të durosh pa qeshur, ky është testi më i vështirë i akademisë policore amerikane (Video)

Në akademinë policore amerikane një ndër testet më të vështira është edhe ai të durosh pa qeshur, pasi oficeri trajnues i provokon kadetët me një pulë kukull.

Ai që qesh duhet të duroj gjysme ore qëndrim në duar dhe këmbë, në pozicionin e pompave. /Indeksonline/


Lexo të tjera