21:25 / E enjte, 20 Prill 2017

Tenton të mbysë vjehrrën, por bëhet gazi i internetit (Video)

Tenton të mbysë vjehrrën, por bëhet gazi i internetit (Video)

Kjo ngjarje ka ndodhur në Indi dhe është pak e pazakontë. Procesi i divorcit midis Sangetaa Jain dhe burrit të saj është në proces e sipër por kjo nuk e ka ndaluar nusen e shtëpisë që prej 7 vitesh të tentojë të vrasë vjehrrën e saj 70-vjeçare.

Kjo nuk është hera e parë, pasi i shoqi e ka denoncuar në polici por ata nuk e kanë marrë seriozisht.

Ky incident i tmerrshëm i cili pothuajse nuk përfundoi në tragjedi, u filmua nga një kamer e fshehtë e vendosur në shtëpi ku pas kësaj nusja u bë gazi i botës me publikimin e videos në internet./klantv/

Lexo të tjera