12:01 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ushtarja amerikane me format bombastike e vret armikun pa plumba (Foto-Video)

Ushtarja amerikane me format bombastike e vret armikun pa plumba (Foto-Video)

Ajo pranon se nuk është e lehtë të jesh një grua atraktive në ushtri

Alessia Masedo ishte vetëm 19 vjeç kur u bashkua me Forcën Ajrore të Ushtrisë Amerikane . Ndërkohë, ajo ka mbledhur mbi 193,000 ndjekës në Instagram duke publikuar fotot e saj në ose pa uniformë, transmeton Indeksonline.

Aktualisht ajo është 28 vjeçe dhe punon si asistent dentare në një bazë ushtarake, shkruan New York Post .

Kam pasur gjithçka që kam kërkuar në jetë, por nuk u ndjeva e kënaqur. Doja të isha e pavarur, të udhëtoja botën dhe të shërbeja vendin tim. Unë mendoj se të gjithë duhet t'i shërbejnë vendit të tyre - shpjegoi vendimi i Alisiya.

Në rutinën e saj të përditshme, kjo zeshkane e bukur përpiqet të marrë sa më shumë aktivitet fizik të jetë e mundur, dhe në faqen e saj të internetit rregullisht ndan këshilla mbi stërvitjen dhe ushqimin./Indeksonline/

Alessia Masedo


Alessia Masedo

Alessia Masedo


Alessia Masedo

Alessia Masedo


Lexo të tjera