15:55 / E Hënë, 16 Prill 2018

James “intervenon” që mbrojtësi kolumbian të transferohet në Bayern

James Rodriguez është bindur që të qëndroj përfundimisht te kampionët e Bundesligës.

Bayern Munchen do të paguaj përfundimisht çmimin e kolumbianit pasi po bën paraqitje shumë të mira.

Megjithatë, James do të intervenoj që ta sjellë në Alianz Arena edhe bakëkombësin e tij, Johan Mojica.

26 vjeçari është pjesë e Gironas dhe është i huazuar te Rayo Vallecano. /IndeksOnline/