13:57 / E Hënë, 16 Prill 2018

John Stamos dhe Caitlin McHugh mirëpritën fëmijën e tyre të parë (Foto)

John Stamos njoftoi të dielën vonë se ai dhe bashkëshortja Caitlin McHugh e mirëpritën fëmijën e tyre të parë, shkruan Page Six.

“Tani e tutje, pjesa më e mirë për mua gjithmonë do të jetë gruaja ime dhe djali im. Mirë se vjen Billy Stamos (i quajtur si emri i babait tim) “, ka shkruar aktori dhe producenti amerikan në llogarinë e tij Instagram, ku ka postuar edhe një fotografi të bebit të posa lindur, transmeton Indeksonline.

Stamos, 54 vjeç dhe McHugh, 32 vjeç, në dhjetor të vitit të kaluar ‘zbuluan ‘ se janë në pritje të fëmiut të tyre të parë./Indeksonline/