07:36 / E Hënë, 16 Prill 2018

Kaloni të dielën në anije nga Liqeni i Komanit drejt Fierzës, FALAS (Video)

Nëse dëshironi të kaloni një vikend fantastik dhe ende nuk keni planifikuar se ku atëherë keni një rast të bukur para vetes.

Ferry Berisha me datën 22 prill, e diele organizon udhëtim me anije nga Liqeni i Komanit drejt Fierzës dhe anasjelltas, transmeton Indeksonline.

Udhëtimi nëpër liqe do të përshkohet me pamje mahnitëse i shoqëruar me muzikë dhe argëtim.

Ky është njoftimi i plotë:

Rast i bukur për ta filluar sezonin e udhëtimeve – BOAT FEST

Ferry Berisha me datën 22 prill organizon udhëtim me anije nga Liqeni i Komanit drejt Fierzës dhe anasjelltas.

Udhëtimi nëpër liqe do të përshkohet me pamje mahnitëse i shoqëruar me muzikë dhe argëtim.

Nisja do të bëhet rreth ores 9.30 nga Liqeni i Komanit, kurse kthimi do të jetë rreth ores 16:00.

Udhëtimi do të jetë FALAS.

Të gjithë të interesuarit mund të bëjnë rezervimet në eventin e poshtëm

.