09:19 / E Hënë, 04 Dhjetorë 2017

Këpucët firmato me çmime marramendëse të Emina Çunmulajt (Foto)

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është një nga shqiptaret që bën një jetë super luksoze në Amerikë. Bukuroshja nga Malësia, e cila tani është në pritje edhe të fëmijës së dytë, ka garderobën që çdo femër ëndërron ta ketë, shkruan Indeksonline.


Emina vetëm brenda një ditë ka blerë me dhjetëra palë këpucë dhe çanta, të gjitha firmato e që kanë sigurisht çmime marramendëse, duke pas parasysh që i takojnë edhe koleksioneve të fundit./Indeksonline/