11:08 / E Martë, 17 Prill 2018

Këto imazhe të Almedës dhe “Çenarit” do të ju mahnitin (Foto)

Almeda Abazi është aktorja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron ën Turqi.

Por kohën e fundit, Almeda po kalon goxha kohë në Shqipëri ku po drejton një nga emisionet e kërcimit, transmeton Indeksonline.

Para pak orësh Almeda ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet së bashku me bashkëshortin e saj, Tolgahan.

Aktori turk dhe Almeda janë njëri nga çiftet më të dashura në Turqi dhe vetëm./Indeksonline/

 

Temat: