10:22 / E shtune, 15 Korrik 2017

6 mijë dollarë në natë, për të fotografuar të pasmet (Foto)

6 mijë dollarë në natë, për të fotografuar të pasmet (Foto)

I rrethuar nga ujëra të kulluar, plazhe me rërë dhe pyje të dendura, ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

E për këtë bukuri, ishullin e vogël të Fixhit kërkojnë ta vizitojnë me mijëra turistë çdo vit, por jo të gjithëve ua mban xhepi.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi aty kushton 6 mijë dollarë.

Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin e ri; foto të pasmeve nga resorti luksoz. 


Lexo të tjera