12:12 / E premte, 11 Gusht 2017

I dhuroi një kungull në formë provokuese, por ja çfarë i bën ajo shefit

I dhuroi një kungull në formë provokuese, por ja çfarë i bën ajo shefit

Nje vajze nga Amerika ka marre nje “dhurate” nga shefi i saj, gjest ky qe nuk eshte pritur aspak mire.1-81_1502439078-7845610

Ai i ka lene nje kungull te njome ne tavoline, por kjo eshte keqkuptuar pasi sipas vajzes ky eshte nje provokim seksual.

Zoe e ka shperndare foton ne rrjetet soiale duke shtuar se do ta padise shefin per kete veprim pasi kungulli ka formen e penisit dhe ky eshte nje provokim i hapur sipas saj.

Lexo të tjera