09:32 / E enjte, 12 Tetor 2017

Jeta luksoze e gruas së Erdogan-it, ajo pi çaj që kushton 1800 euro në gotë ari që bën 300 euro

Jeta luksoze e gruas së Erdogan-it, ajo pi çaj që kushton 1800 euro në gotë ari që bën 300 euro

Derisa pretendon të jetojë një jetë normale me vlera turke gruaja e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, po ndodh krejt e kundërta.

Gruaja e Presidentit turk Emine Erdogan nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike, raporton Express

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë , gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram ... dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro)

Mediat e kanë quajtur grua e Erdogan një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta. /Daily mail

Lexo të tjera