17:29 / E diel, 19 Mars 2017

Kafe e nxehtë! Dyqani ku vajzat shërbejnë pije me bikini, ja çfarë mendon pronari...(Foto)

Kafe e nxehtë! Dyqani ku vajzat shërbejnë pije me bikini, ja çfarë mendon pronari...(Foto)

Një dyqan kafeje në Uashington për të joshur konsumatorët ka të punësuar vajza që vishen më bikini dhe shërbejnë pije për  klientët.

Por ky kod veshje ka qenë shumë i diskutueshëm pasi disa organizata për të drejtën e gruas ku theksojnë se është një ulje për personalitetin e femrës.

Dyqan, në fjalë ka pasur një sukses të madh dhe është mjaft i vlerësuar. Foto që janë shpërndarë nga atje po bëjnë bujë në rrejte sociale.

Pronari i dyqanit eshte shprehur se:”Kjo veshje nuk cenon figuren e femres, por e fuqizon ate”, shkruan Daily Mail.


Lexo të tjera