15:08 / E hënë, 17 Korrik 2017

Momenti kur çiklisti goditet nga vetura, pasi hynë në të kuqën (Video)

Momenti kur çiklisti goditet nga vetura, pasi hynë në të kuqën (Video)

Kjo video kap momentin dramatik kur një çiklist u godit nga një veturë përderisa kalonte në një kryqëzim nëpër semaforin e kuq.

Përplasja ka ndodhur në Otava, Kanada dhe video tregon se si hidhet fuqishëm çiklisti mbi makinë, ndërsa biçikleta fluturon më shumë se një metër në ajër para se të bie në tokë, transmeton Indeksonline.

Videoja është regjistruar nga dy të rinj, video e së cili do të jetë dëshmi e mirë për familjen e cila ndodhej në automjet./Indeksonline/

 

Lexo të tjera