Lajme

  • ​Haradinaj: Shqiptarët dhe turqit në Kosovë nuk ndahen (Foto)
  • Aksident trafiku në parkingun e Kuvendit, shkatërrohet vetura e Avdullah Hotit (Foto)
  • Edhe Delawie shton numrin e drunjve në Prishtinë (Foto)