13:56 / E enjte, 14 Shtator 2017

36 aksidente brenda ditës

36 aksidente brenda ditës

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 36 aksidente trafiku, prej të cilave 10 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 26 me dëme materiale, transmeton Indeksonline.

Policia ka raportuar po ashtu se ndaj gjithë pjesëmarrësve në trafik që kanë thyer rregullat e komunikacionit janë shqiptuar 1409 gjoba kundërvajtëse./Indeksonline/ 

Lexo të tjera