10:31 / E enjte, 12 Janar 2017

61 aksidente brenda ditës

61 aksidente brenda ditës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 16 aksidente trafiku me persona të lënduar dhe 44 të tjera me dëme materiale, raporton Indeksonline.

Policia ndaj të gjithë pjesëmarrësve në trafik që kanë thyer rregullat e trafikut, ka shqiptuar gjithsej 507 gjoba kundërvajtëse./Indeksonline/ 

Lexo të tjera