14:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

A keni bërë plane për vikend? Temperaturat janë me ju këtë javë

A keni bërë plane për vikend? Temperaturat janë me ju këtë javë

Pas një vikendi të ftohët që lamë pas, të gjithë ju keni rastin që të shijoni një vikend të këndshëm. 

Temperaturat do të jenë të përshtatshme për të bërë një vikend të bukur. 

Nga 22 deri në 23 gradë pritet të shënojnë temperaturat maksimale këtë të shtunë dhe të diel. 

Temperatura të ngjashme pritet të jenë edhe në fillim të javës së ardhshme./Indeksonline/

Lexo të tjera