16:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

Aksident në Prishtinë, vetura përplaset me autobusin (Foto)

Aksident në Prishtinë, vetura përplaset me autobusin (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash tek “Mensa e studentëve”, në Prishtinë.

Aty janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes po qëndrojnë ekipet policore, deri sa nuk është raportuar për të lënduar.


Lexo të tjera