17:52 / E martë, 19 Shtator 2017

Aksident në Selanik, dy shqiptarë viktima

Aksident në Selanik, dy shqiptarë viktima

Dy shqiptarë besohet se janë mes viktimave të një aksidenti të rëndë në Selanik të Greqisë.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit përpara semaforit të bashkisë së qytetit, kur një makinë që drejtohej nga një shtetas i huaj u ka prerë rrugën dy motorëve që ecnin me shpejtësi të madhe në krahun e majtë.

Megjithëse policia e qytetit nuk konfirmon ende kombësinë dhe identitetin e tyre, burime për Top Channel pohojnë se bëhet fjalë për babë e bir, të moshës 51 dhe 28 vjeç.

Lexo të tjera