14:18 / E enjte, 12 Tetor 2017

Arrestohen dy persona në Prishtinë, mbanin marihuanë në shtëpi

Arrestohen dy persona në Prishtinë, mbanin marihuanë në shtëpi

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë, pasi tek të njëjtit, gjatë kontrolli në trup i është gjetur 9 gramë substancë narkotike të llojit marihuanë.

Policia ka kontrolluar po ashtu edhe shtëpinë e të njëjtëve me ç’rast ka konfiskuar edhe 987.7 gramë marihuanë, një peshore digjitale, tre celularë dhe 118€. 

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lexo të tjera