10:19 / E enjte, 12 Janar 2017

Arrestohet i dyshuari për armëmbajtje

Arrestohet i dyshuari për armëmbajtje

Është arrestuar një person në fshatin Trude të Prishtinës, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt ndërsa hetimet përkitazi me këtë rast ende janë duke vazhduar./Indeksonline/ 

Lexo të tjera