10:51 / E diel, 24 Shtator 2017

Arrestohet në Vërmicë i kërkuari i Interpolit

Arrestohet në Vërmicë i kërkuari i Interpolit

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në pikë kalimin kufitar Vërmicë, pasi ishte i kërkuar nga Interpoli, si dhe nga autoritetet e Belgjikës për veprën penale vjedhje e rëndë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo të tjera