16:37 / E shtune, 23 Shtator 2017

​BDI mban konventën për zgjedhjet lokale

​BDI mban konventën  për zgjedhjet lokale

Bashkimi Demokratik për Integrim nesër, me fillim në ora 16, në hotel “Aleksandar Palace” në Shkup, do të organizojë konventën promovuese për zgjedhjet lokale 2017.

Me këtë rast, kryetari Ali Ahmeti do të promovojë ekipin fitues për zgjedhjet lokale, ku do të paraqiten kandidatët për kryetarë të komunave dhe këshilltarë komunal.

“Kandidatë me kredibilitet personal e familjar, të përgjegjshëm dhe me vizione të qarta për të mirën e komunave shqiptare. Kandidatë të dëshmuar me punën e tyre, të afërt me qytetarët dhe njohës të mirë të sfidave me të cilat ballafaqohen qytetarët”, thuhet në njoftimin e BDI-së. 

Temat:
Lexo të tjera