22:07 / E enjte, 12 Tetor 2017

Dy krerët e opozitës Basha-Kryemadhi, bashkë në Parlament kundër Ramës

Dy krerët e opozitës Basha-Kryemadhi, bashkë në Parlament kundër Ramës

Dy krerët e partive opozitare Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi në lidhje direkte me emisionin “Opinion” kanë deklaruar se do të bashkohen ndaj qeverisë Rama.

Të dy liderët kanë deklaruar se situata e krimit dhe e bandave është alarmante në të gjithë vendin. Po ashtu ata janë shprehur kundër vendimeve të Rucit për përjashtimin e deputetëve të PD nga Parlamenti duke thënë se po u mbyllet goja në Kuvend. 

Temat:
Lexo të tjera