23:40 / E premte, 19 Maj 2017

Këta janë kandidatët për deputet nga NISMA

Këta janë kandidatët për deputet nga NISMA

Partia Nisma për Kosovën tashmë ka përfunduar përpilimin e listës me emrat kandidatë për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Indeksonline mëson ekskluzivisht se emrat kandidatë nga Nisma për Kosovën janë:

Fatmir Limaj, Bilall Sherifi , Zafir Berisha, Bajram Hasani, Enver Hoti, Haxhi Shala, Muharrem Kuçi, Milaim Zeka, Isa Xhemajli ,Besim Shyti ,Valdete Bajrami, Albulena Balaj,  Violeta Demaj, Anita Mulolli dhe Manuela Koni

Ndryshe duhet përkujtuar që kanë mbetur edhe pak minuta deri në përfundim të dorëzimit të listave kandiduese për zgjedhjet e 11 qershorit./Indeksonline/

Lexo të tjera