23:53 / E diel, 08 Tetor 2017

Grabitësit i hedhin acid në gojë punëtorit të dyqanit, përpara se ta shkelmojnë për toke (Video)

Grabitësit i hedhin acid në gojë punëtorit të dyqanit, përpara se ta shkelmojnë për toke (Video)

Një çift grabitësit, kanë hapur acid në fytyrën e një tregtari përpara se të kryenin vjedhjen.

Kur Quyen Bui, 51 vjeç, u përpoq të bërtiste për ndihmë, Sadik Kamara, 24 vjeç, spërkati me forcë me acid në gojën e saj, duke shkaktuar djegie të brendshme të tmerrshme, transmeton Indeksonline.

Kamara dhe bashkëpunëtori i tij Joshua, Jordan, 20 vjeç, kryen sulmin e tyre brutal pa thënë një fjalë përpara se të iknin nga mini-supermarketi për të vjedhur një grua tjetër dhjetë minuta më vonë, është thënë në Gjykatë./Indeksonline/


Lexo të tjera